شهرستان شهریار به واسطه ی آب و هوای خوشی که دارد. مقصد بسیاری از بزرگوارانی است که به دنبال تفرجگاهی برای گذران اوقات فراغت خود می باشند.
    از دیگر مزیت های منطقه ی شهریار طبیعت و سرسبزی این منطقه می باشد. که محصولات کشاورزی فوق العاده ای اعم از گوجه سبز ، زردآلو ، آلبالو و … را دارا می باشد.
    دلیل این سرسبزی و طبیعت ، سفره های آب زیزمین این منطقه می باشد. که از لحاظ آبیاری جزوء غنی ترین مناطق غرب استان تهران و البرز می باشد.
    با توجه به دلایل ذکر شده در شهرستان شهریار و شهرستان ملارد ، اکثر پاییتخت نشینان از فکر خرید در مناطق شمالی کشور دست کشیده و به این منطقه روی آوردند.
    اصلی ترین دغدغه ی این بزرگواران در ساخت باغ ویلا می باشد. که طریقه ی ساخت و دریافت مجوز در منطقه ی شهریار و ملارد به چه صورت می باشد.
      مطلوب ترین و بی دردسرترین نوع ساخت باغ ویلا در شهرستان شهریار، خرید باغ ویلا هایی با بنای قدیمی می باشد .
      در ادامه ی این مطلب به چگونگی مراحل قانونی ساخت و روش های آن می پردازیم.
      باغاتی که در منطقه ی شهریار و ملارد وجود دارند ، زمانی از ارزش ریالی بیشتری نسبت به دیگر باغات این منطقه پیدا می کنند که بناهای قدیمی در این املاک موجود باشد.

علت این موضوع آن است که املاکی که دارای بنا قدیمی قبل از سال ۱۳۷۰ بوده ، از حکم تخریب جهاد کشاورزی خارج شده و با کمترین هزینه و کمترین دغدغه ی فکری ، اقدام به دریات حکم تخریب و نوسازی بنای موجود کرده و اقدام به ساخت باغ ویلای لوکس خود در منطقه ی شهریار و ملارد می کنید.
بعد از ساخت با وجود اسناد و مدارک دریافت شده از جهاد کشاورزی و شهرداری ، اقدام به دریافت مجوز از جهاد کشاورزی و پایان کار از شهرداری می کنید که این مجوز ها خودبه خود ارزش ملک شما را دو برابر کرده که هر هنگام تصمیم به فروش ملک خود داشتید ، با بیشترین قیمت اقدام به فروش کرده و علاوه بر سرمایه ی اولیه خود ، سود خود از این ساخت را دریافت می کنید.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه و خرید یا فروش باغ ویلای خود با مشاورین ما در ارتباط باشید.